Firmalarımız


Kurumsal TEKNİK SEKTÖR YAYINCILIĞI A.Ş.

Teknik Yayıncılık A.Ş. ülkemizin sektörel yayıncılık alanında mesleki teknik dergi olarak tasarlanan ilk yayını, Doğalgaz Dergisini 1988 yılında yayımlamaya başladı. ikinci dergi olarak Tesisat Dergisi'nin ilk sayısını 1993 yılında, Yangın ve Güvenlik Dergisini 1994’de yayınlamaya başladı.  2000 yılında Enerji ve Çevre Dünyası Teknik Yayıncılık dergileri arasında yerini aldı.

REHVA için, öncelikle onun çeşitli ülkelerdeki üyelerine dağıtılmak üzere, uluslararası bir yayın olarak 2007 yılı başından bu yana, Rehva Journal  dergisini yayımlamaya devam ediyor.

Teknik Yayıncılık A.Ş. Türkiye'nin ilk Klima ve Soğutma Rehberi ile Yangın ve Güvenlik Rehberi'ni yayınladı. Rehberlerimiz sürekli güncellenmekte ve şirketimizin web sitesinde yayınlanmaktadır.

Teknik Yayıncılık Grubu, ticari adını 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. olarak değiştirdi.

9 Ekim 2016 tarihinde, şirketimizin ve dergilerimizin kurucusu, Süleyman Bulak hisselerinin tamamını B2B Medya genel müdürü İsmail Ceyhan’a devretti.

İŞ DÜNYASI YAYINCILIK TANITIM LTD. ŞTİ.

İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. sektörel yayıncılıkta “İlkeli, güvenilir, çağdaş sektörel yayıncılık” prensibi ile;  Yalıtım, Çatı ve Cephe, Su ve Çevre Teknolojileri, Tersane, Water Environmental Technologies dergilerini yayınlamak üzere 2009 yılında kuruldu. B2B Medya yayın markası ile geleceği hedefleyen şirketimiz kuruluş yılında Boat Builder Türkiye dergisini bünyesine kattı. 2010 yılında da Yeşil Bina dergisini yayınlamaya başladı.

Yayınladığımız Su ve Çevre Sektörü Kataloğu ile Yalıtım Sektörü Katalogları sektörlerinde envanter çalışmalarına kaynak oldu.

İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. sahibi olduğu dergilerin yanısıra; Ytong Aktüel, TREND Çuhadaroğlu, Austro TIMES, EPS Haber, Enerji Verimliliği ve Yönetimi kurum dergilerini de yayınlıyor.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’ni de düzenleyen İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. sektörlerinin pazarlama iletişimi çalışmalarına dergileri ile birlikte önemli bir katkı sağlıyor

 
 
 
Barbaros Mah. Uğur Sk. No:2/2 34662 Üsküdar/İstanbul/Türkiye - Tel : 0216 651 78 78 - Faks : 0216 651 78 98 - info@b2bmedya.com - info@teknikyayincilik.com