Firmamız


TEKNİK SEKTÖR YAYINCILIĞI A.Ş.

B2B Medya şirketi, Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. Türkiye’de mesleki teknik dergi olarak tasarlanan ilk yayın olan, Doğalgaz dergisini 1988, İkinci olarak Tesisat dergisini 1993 yılında, üçüncü olarak Yangın ve Güvenlik dergisini 1994’de yayımlamaya başladı. Dördüncü olarak Enerji ve Çevre Dünyası dergisi 2000 yılında Teknik Yayıncılık dergileri arasında yerini aldı.

REHVA için, öncelikle üyelerine dağıtılmak üzere, uluslararası bir yayın olarak 2007 yılından günümüze, Rehva Journal dergisini yayımlamaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin ilk Klima ve Soğutma Rehberi ile Yangın ve Güvenlik Rehberi'ni yayımladık. Rehberlerimiz sürekli güncellenmekte ve b2bmedya.com web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Teknik Yayıncılık Grubu, ticari adını 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. olarak değiştirdi. 9 Ekim 2016 tarihinde, şirket hisselerimizin tamamı B2B Medya genel müdürü İsmail Ceyhan tarafından satın alındı. 

Bu tarihe kadar İsmail Ceyhan’ın Genel Müdürlüğünü yürüttüğü İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım ve Tic. Ltd. Şti. “İlkeli, tarafsız, güvenilir yayıncılık” prensibi ile;  Yalıtım, Çatı ve Cephe, Su ve Çevre Teknolojileri, Tersane, Water Environmental Technologies dergilerini yayımlamak üzere 2009 yılında kuruldu. Aynı yıl Boat Builder Türkiye dergisini bünyesine kattı, 2010 yılında da Yeşil Bina dergisini yayımlamaya başladı.

Yayımladığı Su ve Çevre Sektörü Kataloğu ile Yalıtım Sektörü Kataloğu sektörlerinde ürün gruplama ve envanter çalışmalarına kaynak oldu.

İş Dünyası Yayıncılık Tanıtım Ltd. Şti. Sahibi olduğu dergilerin yayın haklarını Nisan 2018 itibariyle Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş.’ ye devretti.

B2B Medya olarak; PLAT, Ytong Aktüel, TREND Çuhadaroğlu, Researcher, Austro TIMES, EPS Haber, Enerji Verimliliği ve Yönetimi kurumsal dergi referanslarımız ile “Kurumsal Yayıncılık”ta da güçlü bir deneyime ve birikime sahibiz.

Düzenlediğimiz, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri organizasyonlarımız ile, reklam verenlerimizin pazarlama iletişimi çalışmalarına dergilerimiz ile birlikte önemli katkı sağlıyoruz.