Yayıncıdan
Mayıs 2018

15. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri

On beş yıl önce başladığımız Yalıtım dergimizin organizasyonu “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri”ni kazanan firma ve markalar, 26 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Seçici Kurul toplantısı sonucunda belirlendi. Ödüllerini 9 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Yapı Fuarı’nda düzenleyeceğimiz Ödül Töreni ile alacak olan firmaları kutluyorum.

Seçici Kurul toplantısında da değindiğim gibi, esasen yapı sektörünün hızlı büyüme gösteren niş bir faaliyet alanı olan yalıtım sektörü firmalarını bir bütün olarak, gösterdikleri demokratik katılım, rakibini oylayabilme ve aday olma yönünde gösterdikleri medeni cesaret için tebrik ediyorum. Başlıca gelir kaynağı reklam olan dergilerin müşterileri arasında böyle bir organizasyon yapma cesaretini bizlere tanıdıkları için de teşekkür ediyorum. Seçici Kurul toplantımızın ayrıntılarını ilerleyen sayfalarımızda okumanızı öneririm.

Nisan ayında gerçekleşen 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, “Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri” temasıyla düzenlendi. Bu önemli konferansı sürdürülebilir kılan ÇATIDER yönetimini tebrik ederim. Yine Nisan ayında İMSAD “Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayi Zirvesi”ni düzenledi. T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleşen Zirve’nin ayrıntılarına da dergimizde yer verdik.

Mayıs sayımız için, Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Özgür Üzeltürk ve Hekim Holding Yapı Malzemelerinden Sorumlu Teknik Başkan Yardımcısı Özge Hekim ile gerçekleştirdiğimiz söyleşileri ilgiyle okuyacağınızı umuyorum.

Son olarak, ziyaretçi istatistiklerine göre yenilediğimiz ve interaktif ögeleri öne çıkardığımız www.yalitim.net sitemizi ziyaret etmenizi öneririm. 9 Mayıs’ta düzenleyeceğimiz Ödül Töreni’nde görüşmek üzere…

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan

67 kez okundu