Yayıncıdan
Temmuz-Ağustos 2018

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Fatih Dönmez

Geride bıraktığımız haziran ayında gerçekleşen genel seçimler sonucunda oluşan Cumhurbaşkanlığı kabinesinde doğalgaz sektörünün yakından tanıdığı isim Fatih Dönmez Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı oldu. Berat Albayrak’tan görevi devralan Dönmez şimdiye kadar Bakanlık Müsteşarlığı görevini yürütüyordu. Sektörümüzün sorunlarına ve çözüm yollarına vakıf olan Fatih Dönmez’e Doğalgaz dergisi olarak yeni görevinde başarılar dileriz. Güncel sayfamızda ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Bu sayımızda söyleşi sayfalarımızın iki değerli konuğu oldu. Kayserigaz Genel Müdürü Adem Dincay’ın ödül alan sosyal sorumluluk projelerine vurgu yaptığı ve Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü ile gerçekleştirdiğimiz ilginizi çekecek söyleşileri keyifle okuyacağınızı umuyorum.

Yayın Danışmanımız Mak. Müh. Muhittin Tekman, “Enerji Verimliliği için Bölgesel Isıtma Toplu Konut Projelerinde Önem Kazanıyor” yazısını kaleme aldı. Ayrıca Araştırma sayfalarımız için hazırladığı “Yakıt Birim Fiyatları, Dövizler ile TÜFE ve ÜFE’nin Son 6 Yıldaki Değişimi” yazısının da ziyadesiyle ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

Yaklaşan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemiz için esenlik temenni ediyorum.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan

82 kez okundu