Yayıncıdan
Mayıs 2018

İklimlendirme Sektörü İhracatçılar Birliği'nde Bayrak Değişimi

25 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşen İSİB Genel Kurulu, birliğin Yönetim Kurulu Başkanlığına oybirliği ile Mehmet Şanal’ı seçti. İSİB, Zeki Poyraz beyin Başkanlığında, Türk ürünlerinin dış pazarlarda tanınması için çok önemli başarılara imza attı. Üntes Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal beyi ve şahsında yeni Yönetim Kurulu üyelerini kutluyor, başarılar diliyorum. Yeni dönemde de aynı başarının sürdürüleceğine ve sektöre katkının artarak devam edeceğine inanıyorum.

13. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu hakkında ayrıntıları haber sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Davetli konuşmacı Orhan Turan’ın sunumunda fiyat rekabeti yaparsanız rakibinizin sizi yakalaması için bir ay, nitelikli iş gücünüzü yakalaması için yedi yıl gerekir tespitini burada paylaşmak istiyorum. Davetli konuşmacı TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in katılımı da Sempozyuma değer kattı. Bu satırlarda, TTMD Başkanı Prof. Birol Kılkış, Bilim Kurulu Başkanı Prof. Ahmet Arısoy ve Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Murat Çakan ve emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Bu sayımızda; Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş ve Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşilere yer verdik. İlgiyle okuyacağınızı umuyorum.

Konuk yazar sayfamızda; ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Semerci “Geleceğe Değer Katacağız” başlıklı yazısında ESSİAD faaliyetlerini anlattı.

B2B Medya dergilerimizden Yalıtım tarafından düzenlenen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ve Çatı Cephe tarafından düzenlenen “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” kazananları belli oldu. Okurlarımızı 9 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Yapı Fuarı’nda düzenleyeceğimiz ödül törenine davet ediyorum.

Gelecek sayımızda buluşmak üzere…

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan

62 kez okundu