Yayıncıdan
Şubat 2018

İklimlendirme Sektörü ISK-SODEX'te Buluşuyor...

İklimlendirme sektörünün tüm sivil toplum kuruluşlarının desteği ile düzenlenen ISK-SODEX İSTANBUL 2018 Fuarı bu yıl yeni tarih ve yeni yeri ile bir büyük buluşmaya daha sahne olacak. Dünya çapında bir büyüklüğe sahip olan, Almanya ve İtalya’da düzenlenen küresel ölçekli fuarlardan sonra adından söz ettiren fuarımızın başarılı geçmesini temenni ediyorum.

Sektörün iç pazarda ve dış pazarlarda büyümesinde önemli katkıları olan ISK-SODEX fuarı için hazırladığımız bu sayımızın zengin içeriğini beğeneceğinizi umuyor ve dergimizin pazarlama iletişiminiz için değer yaratacağına inanıyorum.

Fuardan önce okurlarımızla buluşmayı amaçladığımız için sayfalarımızın büyük kısmını fuara ayırdık. Fuardaki tüm etkinliklere ve salonlara göre katılımcı firmaların tam listesine sayfalarımızda yer verdik. Fuar öncesinde göz atmanızı öneririm.

Fuara doğru sayfalarımızın haricinde Konuk Yazar sayfamızda yazan İSİB Başkanı S. Zeki Poyraz’ın “2018 ‘de de güçlü Türkiye İmajı Çizmeye Devam Edeceğiz” başlıklı yazısı, Kani Korkmaz, Rebii Dağoğlu, Selim Kabioğlu, Bülent Altınoluk, Osman Doğru, Bora Şıranlı, Emin Ergüven ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiler dergimizi zenginleştirdi.

Şubat sayımızda yer alan ilgi çekici ve önemli teknolojik gelişmeleri okurlarımıza aktaran bilimsel makaleleri, teknik tanıtımları, teknik makaleleri beğeni ile okuyacağınızı ümit ediyor, ISK-SODEX fuarı katılımcı firmalarına başarılar diliyorum.

En derin saygılarımla
İsmail Ceyhan

86 kez okundu