Yayıncıdan
Eylül 2018

Yaz ve Tatiller Bitti, Yeni Yayın Dönemi Başladı

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve devam etmekte olan döviz kurlarındaki dalgalanma yayıncılık sektörünü de (gazete, dergi ve kitap yayıncılarını) doğrudan etkiledi ve kağıt tedarik edilmesinde zorluklara yol açtı. Hem bu gelişme hem de yeni yayın dönemi planlamamıza bağlı olarak Tesisat dergimizde ve B2B Medya’nın tüm dergilerinde bazı değişiklikler yapıyoruz. Ticari iletişim ortamını sekteye uğratmamasına özen göstererek gerekli tedbirlerimizi uygulamaya başladık. Okurlarımız tarafından anlayışla karşılanacağını umuyorum.

Bu sayımızda, Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü söyleşi konuğumuz oldu. Ünlü özellikle stat ısıtmalarında sahip oldukları geniş referanslarının arkasında hizmet kalitelerinin etkisi olduğunun altını çiziyor. Mas Daf iş ortaklarından Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiye de sayfalarımızda yer verdik. Keyifle okuyacağınızı umuyorum.

Güncel Yorum sayfasında Muhittin Tekman, “Dövizde ve Akaryakıtta Yaşanan Son Fiyat Artışları Yakıt Fiyatlarını Nasıl Etkiledi?” yazısını kaleme aldı.

Son olarak yine bizden bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum... On altı yıldır aralıksız Yalıtım dergimizin Yazı İşleri Müdürlüğünü, son dokuz yıldır da altı dergimizin Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla sürdüren Sertaç Aytaç, ekim ayı itibariyle tüm dergilerimizin Yayın Koordinatörlüğünü üstlenecek. Aytaç, yeni yayın döneminde “Yalıtım”, “Çatı ve Cephe”, “Yeşil Bina”, “Tesisat”, “Doğalgaz”, “Yangın Güvenlik”, “Enerji&Çevre”, “Su ve Çevre”, “Boat Builder Türkiye” ve “Tersane” dergilerimizin “İçerik”, “Satış ve Pazarlama” ile “Baskı ve Dağıtım” aşamalarını içeren yayın süreçlerinin tamamını yönetecek; aynı zamanda yapımını üstlendiğimiz kurumsal dergilerden de sorumlu olacak. Arkadaşıma yeni görevinde başarılar diliyorum...

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan

52 kez okundu