Bizden Haberler


Çatı&Cephe Dergisi ve ÇATIDER işbirliği başladı

Çatı ve Cephe dergimiz, sektöre daha fazla katkıda bulunabilmek için ÇATIDER ile işbirliğine gidiyor.
Çatı ve Cephe dergimiz, çatı sektöründeki yenilikleri, gelişmeleri, ÇATIDER etkinliklerini ve dernek üyelerinin çalışmalarını periyodik olarak daha geniş kitlelere duyurmak, böylelikle Çatı ve Cephe Sektörüne daha fazla katkıda bulunabilmek için ÇATIDER Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği ile işbirliği protokolü yaptı.

B2B Medya markası altında iki ayda bir yayımladığımız Çatı&Cephe dergimiz ile ÇATIDER arasında yapılan işbirliği protokolüne bağlı olarak; Dergimizin nisan mayıs sayısından başlamak üzere, her sayımızda ÇATIDER’e ait 6 sayfalık özel bir bölüm oluşturulacak ve bu bölümde ÇATIDER’in çalışmaları, etkinlikleri, üyelerinin tanıtımları ve başarı hikâyeleri yer alacak. ÇATIDER ve üyeleri tarafından hazırlanan makaleler, teknik yazılar, ürün tanıtımları ve firma haberleri ayrıca dergimizin diğer sayfalarında yayınlanmaya devam edecek.

Türkiye çatı sektörünü Yurt içinde ve yurt dışında başarı ile temsil eden ve çatı sektörünün gelişmesi için birçok faaliyet ve projeye imza atan ÇATIDER ve Çatı & Cephe dergimizin işbirliği; bilginin topluma ve sektöre yayılmasında önemli katkılar sağlayacak.

2006 yılından beri beş yıldır kesintisiz olarak olarak yayınladığımız Çatı & Cephe dergimiz; mimarlar başta olmak üzere sektörün profesyonellerine uzmanlık alanının bilimsel-teknik, ticari bilgilerini ulaştırıyor. Dergimizin arşivine, sektördeki güncel gelişmelere ulaşmak ve son sayımızı e-dergi olarak okumak istiyorsanız www.cativecephe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
(31.3.2011)

1973 kez okundu

 

 

 
 
 
Anladım
Web sitemizde kullanıcı deneyiminizi artırmak için çerez (cookie) kullanılır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız...